КолумниТОП

Зошто перјаницата на Заев у новинарскава жабокречина го удира Оливер?

dimitrov saкal pak ambasador u vasington ama tesko skaran my e zz e kolku pati be da bide ambasador saka cccc

НИКОЈ НЕ РАЗБИРА ШТО МУ ПОГРЕШИ ОЛИВЕР СПАСОВСКИ НА ЗОРАН ЗАЕВ, ЗОШТО ТАА ЗЛОБА ОД ЗОКИ ПОШТО ЈА АКТИВИРАШЕ НОВИНАРСКАТА КАМАРИЛА ОД 360 СТЕПЕНИ И ВАСКО ПОП ПЕТРЕСКИ, И ФОКУС НА ЈАДРАНКА ДА ГО ПЛУКААТ СПАСОВСКИ ПРЕД ИЗБОР НА НОВА ВЛАДА КАДЕ ЕДИНСТВЕН ФИКС Е ОЛИВЕР СПАСОВСКИ ДА ПРОДОЛЖИ ДА ГО ВОДИ РЕСОРОТ МВР…ОЧИГЛЕДНО ДЕКА МАТЕРИЈАЛОТ ИМ ГО ДАЛ ПОРАНЕШНИОТ НОВИНАР МУХАМЕД ЗЕКИРИ МУХИ НА НОВИНАРИТЕ ПО НАРЕДБА НА ЗАЕВ.

ВАСКО ПОП ПЕТРЕВСКИ ПОЗНАТ И КАКО МАШКА ВЕРЗИЈА НА ОЛИВЕРА НОВИНАРКАТА ОД ВИН ВИН СТАНА ПОЗНАТ ДЕКА ИСТО ЈА ТЕРАШЕ АФЕРАТА ЗА РАШКОСКИ И ГО СМЕСТИ ВО ЗАТВОР СИТЕ МИСЛЕА ДЕКА ЗОКИ ГО БРАНИ ДРАГИ РАШКОСКИ, АМА СЕ БИЛО ЛИЦЕМЕРИЕ И ГЛУМА УСТВАРИ ЗОКИ ДАЛ НАРЕДБА РАШКОСКИ ДА СЕ РАЗВЛАСТИ И ПРИТВОРИ.

ПОП ПЕТРЕВСКИ Е ОД ОНИЕ НОВИНАРИ КОИ НИШТО НЕ РАБОТАТ БЕЗ ЗАДАЧА И НАРЕДБА И БЕЗ КЕШ НОРМАЛНО, СЕ ПРОДАВА ЗА СЕРИОЗЕН И ЧЕСЕН, А УСТВАРИ Е КЛАСИЧНА НОВИНАРСКА ПРОСТИТУТКА. ОВА СО БЕСА ШТО МУ ГО ЛЕПАТ НА ОЛИВЕР Е ЧИСТА НАМЕШТАЉКА САМО ОСТАНУВА ПРАШАЊЕТО ЗОШТО ЗАЕВ ОВА ГО ПРАВИ, А БОГАМИ И РАДМИЛА Е ОПАСНО ЖЕНЧЕ ДОПРВА ЌЕ ИЗЛЕЗЕ ШТО СВЕ ТАА МУТИ ВО ОВОЈ ПЕРИОД, НЕМА ДА МУ Е ЛЕСНО НА ТАЧЕ И НА МЛАДИОТ И НА СТАРИОТ. нема харизма малиот ТАЧЕ, ЗАЕВ Е ЃУБРЕ АМА ЃУБРЕ СО ХАРИЗМА, А ТАЧЕВЦИ СЕ ТРУПЦИ НЕДОДЕЛКАНИ КУМАНОВСКИ..ЖИВИ БИЛИ ПА ВИДЕЛИ СРЕЌНА 2022 ГОДИНА…Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.