Забава

ЗОШТО БЕ ЗАТЕРАА ВО ОВОЈ ПРАВЕЦ?

Сè што треба да знаете за нумерата „Кокаина“ е содржано во еден Јутјуб коментар: "Доста ставате хејт коментари, не можу сви да ги лајкну“.

Текстот, богати:

Не знам кај е била
Тоа лице кокаина
Тоа тело Columbiana
Само Prada, Dolce & Gabbana.

Ноќва ме нема
Oна темен тен Panamera
Флаши у лед
Промили у мене пет

А она сака се
Брзи потези се до целта
Не, не бира средства не
Спремна и на убиства
А у глава се пари
За скапите ствари
За моет и рози
За моет рози и црно рари

Не знам кај е била
Тоа лице кокаина
Тоа тело Columbiana
Само Prada, Dolce & Gabbana

Ноќва ме нема
Oна темен тен Panamera
Флаши у лед
Промили у мене пет

Ноќва ми е матна пијана
На неа сија дијамант
Очи црни криминал
Тело вреди премија
Бебе ти кради кради ме
Поглед мами мами ме
Ноќва тајниве у кревет
Па со усни казни меМакедонија

Заболени
155,655
+10
Мртви
5,481
+3
Излечени
149,933
Активни
241
Last updated: 24/06/2021 - 23:26 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.