ЖивотЗабава

Зорица на Зоки ужива у белината, е па кој ви е крив што не сте се родиле среќни како Зока или па лошо сте се омажиле

СИ ЈА ПРЧИ ЗОРИЦА ЗАЕВА ДУР ВИЕ СКЕНИРАТЕ СМЕТКИ И КУКАТЕ ЈАНУАРИ ВИ БИЛ ДОЛГ МЕСЕЦ. НЕ Е САМО ЛОШО СТЕ СЕ ОМАЖИЛЕ

Е не се сите за ваков живот родени

May be an image of textПоврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.