Забава

ЗОРАНЕ ЗАЕВ ЏАБЕ СЕ ФАЛЕШЕ ТАТКО НЕ МОЖЕШ ДА МИ БИДЕШ ТАТКО МИ Е УМЕН ЧОВЕК ТИ СИ ГЛУП, РАСИПАН И ПРОДАДЕН

Фотографија на Марјан Стаменковски.Македонија

Заболени
91,161
Мртви
2,812
Излечени
79,621
Активни
8,728
Last updated: 27/01/2021 - 10:56 (+01:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.