КолумниТОП

ЗОРАН ЗАЕВ НАРАЧУВАЛ ПРЕКУ НАЧАЛНИКОТ НА СВР СТРУМИЦА ДА НИ БИДАТ ПОДНЕСУВАНИ КРИВИЧНИ ПРИЈАВИ НА ДОКАЗМ И ИНФОМАКС

НА ПОДКАСТОТ НА ИНФОМАКС ПАЛЕВСКИ И ЕКИПАТА ОБЈАВИЈА ДОКУМЕНТИ И ИЗЈАВИ НА ПРИПАДНИЦИ НА МВР КАДЕ ЈАСНО СЕ ГЛЕДА ДЕКА ПРЕМИЕРОТ ЗОРАН ЗАЕВ НАРАЧУВАЛ ПРЕКУ ШЕФОТ НА СТРУМИЧКОТО СВР КРИВИЧНИ ПРИЈАВИ ЗА ДОКАЗМ МАРЈАН СТАМЕНКОВСКИ И ЗА ИНФОМАКС АЛЕКСАНДАР МИТОВСКИ ЗА НЕПОСТОЕЧКИ КРИВИЧНИ ДЕЈАНИЈА, ПОЛИЦАЈЦИТЕ ОДБИЛЕ ДА ПОДНЕСАТ И БИЛЕ ИЗБРКАНИ ОД МВР. ЗОКИ ЌЕ СЕ ТУЖИМЕ ЛЕПИ!Македонија

Заболени
106,110
Мртви
3,176
Излечени
94,275
Активни
8,659
Last updated: 06/03/2021 - 08:26 (+01:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.