Колумни

Зоран Заев е избркан од Американците да не биде премиер заради влез на српскиот телеком на нашиот пазар, газди на српскиот телеком се кинезите збориме за Хуавеј

видео 100 милиона провизија лапнале Заев и Башановиќ на штета на Америка

Нема достапен описПоврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.