Забава

Зоки Зоки Дедо Мраз да те плесне в газ за национален спас

Сликата може да содржи: 1 лице, текст кој вели „шумарите www.facebook.com/sumarite еднаш казнуваат зашто не носат маска, ceгay вевчани зашто носат маски, значи батка стварно kpajoT не може да им се фати.“

Сликата може да содржи: 1 лице, текст

 Македонија

Заболени
90,654
Мртви
2,785
Излечени
78,154
Активни
9,715
Last updated: 25/01/2021 - 13:56 (+01:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.