ЗанимливостиТОП

ЗОКИ ЗАЕВ Е СРЦКА АЈВЕРОТ МАМАС ВО НЕМАЧКА ГО ПРОДАВА ПОД ИМЕТО РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА оти ПОД СЕВЕРНА НЕМА НИ БАБА ДА МУ ГО КУПИ НЕ ПА ИСЕЛЕНИЦИТЕ

И НЕ ИМ Е СКАП НА АЛЧНИТЕ ГЕРМАНЦИ 245 ДЕНАРИ САЛ, И СИТЕ СРЕЌНИ КАЈ НАС Е СЕВЕРЕН

Македонија

Заболени
17,629
Мртви
725
Излечени
14,581
Активни
2,323
Last updated: 28/09/2020 - 12:56 (+02:00)

не е Зоки патриот него иселениците ја бојкотираат Северна па Зоки си го продава као Република Македонија срце е бе..БОЈКОТ ДРАГИ ИСЕЛЕНИЦИ СИ ЗНАЕТЕ ВЕЌЕ.

ЛИЦЕМЕРУ САМО ВО МАКЕДОНИЈА СИ ПИШАЛ СЕВЕРНА А ТАМУ НЕ А ЕВЕ СЕА ГО ЈАДАМ АЈВАРОТ ТАЗЕ КУПЕН ВО ТИНЕКС

loading...

Поврзани вести

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker