ЖивотКолумниТОП

Зоки, Вице, Колашинац, Трајче у Дубаи ги селат бизнисите од Бугарија

ЗНАЕМЕ ДЕКА НЕ СЕ ПО ЗАБАВА ВО ДУБАИ МУРТИНЦИ НЕ ЗНААТ ДА УЖИВААТ ТУКУ СЕ ПО БИЗНИС ОТИДЕНИ, АМА СОПРУГИТЕ САКААТ ГЗОТ ДА ИМ БИДЕ ШЕРУВАН НА СОЦИЈАЛНИТЕ МРЕЖИ ПА СЕ СЛИКНАЛЕ

ОВА СЕ СОПРУГИТЕ НА ВИЦЕ, ЗОКИ, КОЛАШИНАЦ ТРАЈЧЕ У ДУБАИ, ОНИ СЕ КРИЈАТ АМА ЖЕНИТЕ ГИ ИЗДАВААТ ОВАА НЕ Е ОБИЧНА ШЕТЊА НА НОВОПЕЧЕНИ МИЛИОНЕРИ ОВА Е СЕЛЕЊЕ НА БИЗНИСИТЕ ОД СОФИЈА ВО ДУБАИ ЗАТОА ШТО ВО БУГАРИЈА ДУВААТ ПОИНАКВИ ВЕТРИШТА И ЌЕ ИМА ЗАПЛЕНА ЗАТОА БЕГАЈТЕ ВО ДУБАИ.

ОВА ГО ИМА СМИСЛЕНО КРИМИНАЛНИОТ УМ НА БРАТУЧЕДОТ И ГАЗДАТА НА КЛАНОТ ЗАЕВИ ТРАЈЧЕ ЗАЕВ…

Нема достапен опис

Трајче Заев ги демантира обвинувањата во врска со запленетата марихуана - ММСПоврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.