Забава

ЗОКИ НА ПЕТРЕ МУ ПЕЕ ДАЈ ДА ТИ СЕ КАЧАМ…

ДОГОВАРААТ ПРОЦЕНТИ И ШЕМИ ОВИЕ ДВУЈЦА МУФЉУЗИ

Зоки му ја пее на Шилегов песната од Дарко Дај да ти се качам..

Заев- Шилегов, денес во Каша бар. Две страни, од една иста пара.

Image

Мислам дека ја имаме вистинската замена за на Евровизија.

Image

На каквој планети ми живимо да нико од званичника ниједне државе не сме да постави питање О ЧЕМУ СЕ ОВДЕ РАДИ ?

Можно е да е слика од ‎внатре и ‎текст кој вели „‎Ramstore Ramstore 11 hours ago рецептот на денот пичешко co зеленчук, неодоливо вкусен, здрав и лесен ручек за подготовка сите потребни состоки нарачајте ги online на ttps:/amstoredodoma.com.mk и уживајте во неделниот ручек! добар апетит рамсторе-доби повеке, живеј подобро! Added 7 media to this post. Mal пилешко со зеленчук Spنnyشe‎“‎‎Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.