Занимливости

ЗЛОБНИЦИ НЕ Е ПИЈАН ЛАЖЕТЕ!

Македонија

Заболени
17,674
+45
Мртви
729
+4
Излечени
14,642
Активни
2,303
Last updated: 28/09/2020 - 14:41 (+02:00)

Сликале пијан началник на ПС ЦЕНТАР, па ми пишуваат дека пијан заминал на работа, на дежурство, дека секој ден пиел…

Јас пак за него имам разбирање, разочаран е од спороста во борба против организиран криминал, па утеха наоѓа во алкохол…

ИМА СОВЕСТ ЧОВЕКОТ! Не може да се помири со немоќта

Фотографија на Burevesnik.

Фотографија на Burevesnik.

Фотографија на Burevesnik.

 

loading...

Поврзани вести

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker