Занимливости

Живка е од Струмица, Живка работи во МВР, Живка е вработена директно по налог на Зоран Заев

ЖИВКА МОЖЕ САМО ДА НИ ГО ПАПА

Живка е од Струмица, Живка работи во МВР, Живка е вработена директно по налог на Зоран Заев, Живка претходно никаде не работела, што се вели дојдена од улица… Директ ИНТЕРПОЛ!!
Внатрешна контрола и секторот за организиран сајбер криминал да се позанимаваат малку со оваа личност и нејзиното писание!!!
Инаку Живке денес беше прекрасен сончев убав ден!
Востание!??? Покроце Живке, покроце…

Македонија

Заболени
57,451
Мртви
1,600
Излечени
34,970
Активни
20,881
Last updated: 26/11/2020 - 19:11 (+01:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.