Забава

ЖИВИ МРТОВЦИ, ДОБРО ДЕ САЛ НА АРСО МИСЛИМЕ ДРУГИТЕ ТЕРАЈТЕ ЖИВЕЈТЕ, ВЕ СОБРАЛ МИЦКО

ЖИВИОТ МРТОВЕЦ НА ПРОСЛАВА, А ПАРТИСКА ПРОСЛАВА Е НЕ Е ЗАДУШНИЦА, АМА ТОА Е АРСЕНЧО АЛЕКСОВСКИ ЛЕЈДИС ЕНД ЏЕНТЛАМЕН а викаат ЦАПЕ го чекал у кола не знаеме за тоа…

Фотографија на Slavco Cadiev.Македонија

Заболени
155,655
+10
Мртви
5,481
+3
Излечени
149,933
Активни
241
Last updated: 25/06/2021 - 00:11 (+02:00)

Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.