ЖивотТОП

ЖЕНСКАТА ПОПУЛАЦИЈА ВО МАКЕДОНИЈА ВО ГОЛЕМА СЕКСУАЛНА КРИЗА

Едно истражување направено во Македонија во изминатите шест месеци укажува на фактот дека женските(жените) во цела Македонија се во голем проблем да најдат нормално машко за врска,брак или за сексуално задоволство,така наречени ,,освежувачи”..!

Ова доаѓа од фактот што една третина од машките се педери-гејовци,една третина импотентни,а една третина ,,несреќно”оженети,кои се претставуваат дека се слободни дечки,со цел да издупат нешто туѓо и да ја разбијат брачната монотонија. Ова значи дека изборот да се најде нормален фраер е минимален,сведен на теорија на веројатност!

Ова посебно е изразено во Скопје,Штип и Битола. Од тука произлегува и објаснувањето за малиот број на бракови и ниската стапка на наталитет, позната како ,,бела чума”. Владата под хитно да предвиди средства во новиот буџет за субвенционирање на вистинските мажишта(дупачи).Македонија

Заболени
154,372
Мртви
5,151
Излечени
139,266
Активни
9,955
Last updated: 13/05/2021 - 11:26 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.