Живот

ЖЕНАТА Е ПРОНАЈДЕНА ОД ЕКИПАТА ЗА ПОТРАГИ ПРИ ЕВР КИСЕЛА ВОДА

ПРОНАЈДЕНА Е ВО 12 ЧАСОТ НА ЗЕЛЕНО ПАЗАРЧЕ ЖИВА И ЗДРАВА

жената е пронајдена!!! Исчезната беше од 2 јуни, благодарение на екипата при ЕВР Кисела Вода единица за потраги е пронајдена и вратена во домот жива и здрава.

Нема достапен описМакедонија

Заболени
155,655
+10
Мртви
5,481
+3
Излечени
149,933
Активни
241
Last updated: 24/06/2021 - 23:56 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.