КолумниТОП

Зетчето да си даде оставка одма!

Ок ВМРО ДПМНЕ да се јави у Централа и да си провери како стоите во Крива Паланка.
Емил изгуби од Флегма со 2400 гласа.
Емил ЗЕТЧЕТО на Арсо ако има морал и етика да си поднесе веднаш неотповиклива оставка.

Ilievski Daniel

Tamu ushte arso e gazda emil e samo pijunce🤣 taka da od arso trazi ostavka i moral🤣
Нема достапен опис
Нема достапен опис
Можно е да е слика од еден или повеќемина, луѓе што стојат и текст кој вели „OK на вмро- вмро-дпмне крива паланка 3h 1893-1990 i BMPo вмро-апмне ΔΠΜΗе сдсм netpress.com.mk анкета ипсос: ретингот на вмро-дпмне e 19%, на сдсм 9% 3 1 comment“


Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.