Забава

Зедовме човек без мозок, без срце, без муда и го направивме премиер на Македонија!!!

Израелски лекар вели: ′′ Во Израел медицината е толку напредна што ги сечеме машките тестиси, ги ставаме на друг човек, и за 6 недели тој бара работа “.
Германски лекар вели:”Ахххх тоа не е ништо, во Германија земаме дел од мозокот, го ставаме на друг човек, и за 4 недели бара работа”.
Руска докторка вели: ′′ Што велите господа, пола срце зедовме од човек, го ставивме на градите на друг, и за 2 недели бара работа “.
Македонскиот лекар се смее и вели: Сите сте далеку зад нас . Зедовме човек без мозок, без срце, без муда и го направивме премиер на Македонија!!!
Сега цела држава бара работа!!!
Можно е да е слика од 4 луѓе и луѓе што стојат


Македонија

Заболени
0
Мртви
0
Излечени
0
Активни
0
Last updated: 19/10/2021 - 05:02 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.