КолумниТОП

Зечевиќ се разведува ќе ја женел Нина ФИТИ

Пази молим те дојдеш ли до власт или ти куќа мала или ти е жена ружна иако фина жена докторка ете Миле Зечевиќ ќе се разведувал ќе се женел со НИНА ФИТИ на Таки Фити ќерката оваа иако докторка фина у Либан работеше па сега у турската болница, ама ете ја шутнал, а да сакал и лидер да биде на СДСМ ОТИ ТАЧЕ БИЛ ГЛУП и не го сакале од членството, а овој само криминалците од Кисела ВОДА  го сакаат, ама јбг сакал Зеко да лидер.

Зајко немал против е сега со Оливер како ќе ја решел планирал да го пушта за претседател на држава да оди за да го тргне од базата и да нема проблеми..

Зекоо забораваш една работа ДОКАЗ е тукаПоврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.