МакедонијаТоп2

Здраво Саша Богдановиќ рокот за уривање од 3 дена што му го даде на Аманет измина пред 33 дена

рокот со рекет ли го покривте?

3драво Саша Богдановиќ рокот за уривање од 3 дена што му го даде на Аманет измина пред 33 дена.

За пеење националистички песни во Грачаница прв си, а за да си ги средиш проблемите во Центар никаде те нема❗

Објава на твитер од налутен Скопјанец.Македонија

Заболени
0
Мртви
0
Излечени
0
Активни
0
Last updated: 19/10/2021 - 03:29 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.