КолумниТОП

ЗАПОЧНУВАМЕ НОВ СЕРИЈАЛ: ТЕПАЈ ГО ТВОЈОТ ГРАДОНАЧАЛНИК ПРЕКУ ДОКАЗ, ПРВ НА УДАР Е ПРОБИШТИПСКИОТ ЗАЛАНГУР

Драган Анастасов Ладич - Градоначалник на општина Пробиштип

ИДНАТА НЕДЕЛА  ДЕТАЛИ СЕ ШТО ЗНАЕМЕ ЗА ОВОЈ РЕТКО ПРОСТ ЧОВЕК, СИТЕ СЕКС АФЕРИ И КРИМИНАЛИИ ОД ГРАДСКИОТ ТАТКО НА ПРОБИШТИП…СИТЕ КОИ САКАТЕ ДА СЕ ВКЛУЧИТЕ МОЖЕ И АНОНИМНО СО ПИСМА ФОТКИ, СИТЕ КРИМИНАЛИИ ПРАТЕТЕ НА ФАН СТРАНАТА НА ДОКАЗ ЌЕ БИДЕ ОБЈАВЕНО!

ПОТЕМ НЕДЕЛАТА ШТО СЛЕДИ ОДИМЕ СО ДРУГ ГРАДОНАЧАЛНИК ПРАЌАЈТЕ ПРЕДЛОЗИ ДА ГО ЗАГРЕЕМЕ ЛЕТОТО ПРЕД НАЈАВЕНИТЕ ЛОКАЛНИ ИЗБОРИ НА ЕСЕН!

Можно е да е слика од 1 лице

Можно е да е слика од 1 лице, стоење и внатреПоврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.