Црна Хроника

Запалено возилото на командир во затворот Идризово! Многу скапо им ги продавал телефоните на затворениците па после недела две им ги земал

Утрово на паркингот пред затворот во Идризово е опожарено возилото на командир вработен во затворот. Според изворот на Аваз.мк, возилото било паркирано на паркингот кој се наоѓа пред затворот додека командирот бил на работа.

Случајот е пријавен во полиција.

Запалено возилото на командир во затворот Идризово!

Екипите на МВР се на местото на настанот, се врши увид.Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.