БалканЗабаваТОП

ЗАЈКО ВО ИСТАНБУЛ ЈАДЕЛ ЗАУШКИ ЗАРАДИ ДРУЖБАТА СО СЕДАТ ПЕКЕР?

Премиерот Заев изрази надеж дека претседателот Ердоган наскоро ќе ја посети Македонија, како континуитет на заемните посетите на највисоко политичко ниво и како видлив придонес за унапредување на односите, се наведува во соопштението од Владата.

Она кога плавушата случајно ќе се омажиМакедонија

Заболени
199,901
+135
Мртви
7,062
+11
Излечени
186,652
Активни
6,187
Last updated: 26/10/2021 - 02:15 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.