МакедонијаТОП

ЗАЈКО ГИ ПОДМИТУВА ЧЛЕНОВИТЕ ОД СТУДЕНИЧАНИ КОИ ГО ИШУТИРАА ПРЕД НЕДЕЛА ДЕНА, А ДА ЗА МАКЕДОНЦИТЕ КОА БЕШЕ ИМ ЗАБРАНУВАШЕ ВО ЦРКВА ДА ВЛЕЗАТ

ОО СДСМ Студеничани 3 ч. · Денеска во отворениот ден за граѓани освен средбите што ги направивме ,подготвивме и пакетчиња по повод Рамазан Бајрам да ги израдуваме децата во нашата општинска.

Денеска во отворениот ден за граѓани освен средбите што ги направивме ,подготвивме и пакетчиња по повод Рамазан Бајрам да ги израдуваме децата во нашата општинска.

Можно е да е слика од 1 лице, стоење и внатре

Можно е да е слика од еден или повеќемина и луѓе кои стојат

Нема опис за фотографијата.Македонија

Заболени
155,655
+10
Мртви
5,481
+3
Излечени
149,933
Активни
241
Last updated: 24/06/2021 - 23:26 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.