Македонија

Заглавени возила во снег на Шапка

Врнежи од снег на Попова Шапка, заглавени неколку возила – објави ТВ 21.Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.