Македонија

Заев вечерва во „Топ тема“ на Телма со Оливера познатата провладина примадона

Вечерва во 19:15 часот во емисијата „Топ тема“ на Телма телевизија гостин ќе биде претседателот на СДСМ Зоран Заев.

zoran zaev

Интервјуто ќе го води Оливера Трајковска. Позната по нејзините двојни стандарди и сомнителен морал, работи и за власта и за опозицијата и е експерт ка ко тајкуните да ги приближи до секоја власт и секако тоа дебело да го наплати. Да не спомнуваме дека по илјада марки на време земаше по хотелите во Атина…ама ај за Оливера друг пат.Македонија

Заболени
0
Мртви
0
Излечени
0
Активни
0
Last updated: 19/10/2021 - 05:38 (+02:00)

Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.