Живот

ЗАЕВ: КОГА МУ ГИ ПУШТИВ НА ОРАВ СНИМКИТЕ КАКО ГО СНИМАЛЕ СО КУ*ВИТЕ, И ПЕДЕ*ИТЕ, СМЕНИ СТРАНА И СЕ СВРТЕ ПРОТИВ ГРУЕВСКИ!

– ЕУ амабасадорот Орав си гледаше сеир цело време и беше незаинтересиран, ме тераа да одам на избори кои ќе беа кланица без никакви услови, му реков да ти пуштам снимки како те слушале и тебе, па после ќе збориме… Кога се слушна што се зборел таму како им помагал на ВМРО ДПМНЕ а они го снимале, искри фрлаше, смени страна и застана со нас против Груевски!

Зоран Заев му се исповеда на Зоран ВерушевскиМакедонија

Заболени
103,020
+233
Мртви
3,144
+7
Излечени
91,507
Активни
8,369
Last updated: 01/03/2021 - 17:56 (+01:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.