ЗабаваЗанимливости

Заев и Филипче си го ладат во Грчка со бизнис партнерот Горан Крстев

Заев и Филипче си го ладат во Грчка со бизнис партнерот Горан Крстев

Заев и Филипче си го ладат во грчка со бизнис партнерот Горан Крстев.

Сопственик на Глобал и аболициран криминалец. Должник на УЈП скоро милион евра и перач на пари преку Еуростандард банка со кредити од 27 милиони евра пред да ја пропаднат.

p|ps 
@m0rban

Follow

Заев и Филипче си го ладат во грчка со бизнис партнерот Горан Крстев. Сопственик на Глобал и аболициран криминалец. Должник на УЈП скоро милион евра и перач на пари преку Еуростандард банка со кредити од 27 милиони евра пред да ја пропаднат.

ImageПоврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.