Занимливости

Заев ги покани сите НВО организации во влада на консултации каде и како да се прават најитни реформи!

 Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.