Колумни

ЗАЕВ: ДОБАР Е ПЕНДАРОВСКИ НЕ ГО ЛУТЕТЕ ОН ЌЕ МЕ СМЕНИ 2024 ГОДИНА…А ЈАС НЕГО

На рецепта ли ги дават или мора на приватно? :)))

Орце наш станал главна фаца на интернет. Треска му се изгледа коџа, ама ако не е министерка не га пали уопште :))) Само јако Орце, не треска “леп него упоран” :)))

Можно е да е слика од текст кој вели „6oH6oHи 3a AoлroTpaeH ceKc иHAиcKи oprиHaл First Chau 100mr tablet Quicke HAPA4AJ 070922182 U ©-0 arem“

„Не си дозволувам длабински анализи на интервјуа, ставови и соопштенија на претседателот. Претседателот е претседател и секако неговата функција, меѓудругото, е да биде коректив.

Почитуваниот претседател Пендаровски беше советник за НАТО во мојот кабинет и денеска е претседател на сите граѓани и тоа што тој го соопштува јас секогаш го чувствувам најдобронамерно за да отстраниме одредени слабости, да учиме од одредени недостатоци во минатото, да се усовршуваме и подобруваме.

Од неговиот избор наваму тој е претседател на сите граѓани, тоа е некаде повеќе од две години. Навистина одлично ја врши функцијата и навистина е коректив. На нас политичарите нема да ни падне капата од главата ако некој дури и од своите редови, некој кој бил поддржан од нас, ни испрати некоја критика.

Треба да учиме од критиката, да се поправаме за да бидеме подобри во периодот што е пред нас“,

рече Заев.Македонија

Заболени
189,887
Мртви
6,594
Излечени
170,956
Активни
12,337
Last updated: 27/09/2021 - 09:15 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.