Македонија

ЗАЕВ ДО ВЕРУШЕВСКИ: НА ЕДНО ОД ВИДЕАТА ШТО НЕ ГИ ОБЈАВИВМЕ, ГРУЕВСКИ ЗЕМА ДРОГА

– Абе дрога зема човече во едно од видеата, грозни се видеата, но на крај не ги објавивме, не сакавме до таму да одиме…

Зоран Заев до Верушевски на снимката што ја објави Божиновски.

Alo sefe, ne me vikas mene so crncite peder eden!

Сликата може да содржи: 1 лице, стоење и телефонМакедонија

Заболени
101,214
+582
Мртви
3,111
+13
Излечени
90,685
Активни
7,418
Last updated: 25/02/2021 - 20:26 (+01:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.