КолумниТоп3

ЗА ВЕЛЕШКИОТ ЛОПОВ ПАРДОН ГРАДОНАЧАЛНИК КОЦЕВСКИ

ПИСМО ОД НЕГОВАТА ШВАЛЕРКА

Македонија

Заболени
17,629
Мртви
725
Излечени
14,581
Активни
2,323
Last updated: 28/09/2020 - 12:56 (+02:00)

Аце Коцевски, градоначалник на Велес: Училиштата тонат во долгови. Некои ќе згаснат, а некои, каде што нема доволно деца, ќе се спојат

loading...

Поврзани вести

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker