ЖивотТОП

ЗА ДЕБЕЛИТЕ ПЕЈАЧКИ

Сликата може да содржи: 3 луѓе, вклучувајќи го/ја и Irena Spasovska, седнати луѓе, маса, храна и внатре

ПОСЛЕ БАТО ДЕБЕЛИ НИ СЕ ПЕВАЧКИТЕ Е ПА гнетат ЕЛЕНА ВЕЛЕВСКА БУГАРОМАНКАТА И ИРЕНА СПАСОВСКА

 

 

 Македонија

Заболени
103,020
+233
Мртви
3,144
+7
Излечени
91,507
Активни
8,369
Last updated: 01/03/2021 - 16:41 (+01:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.