Живот

Водителката од утринска на Сител изгледа сака да ни каже дека СЕ ОТРУПИЛА од пиење, тоо маче

На крајот на денот, јас и сестра Меланија пиеме по една, исклучиво, Т’га, против човековата глупавост=т’га. ???На здравје смислата за хумор! #jovanaimelanijatojednoisto #svashtaneshto #getalife

16252114_10210582517492840_7994185588827180718_o

15390979_10210140762849250_8237857414705494080_n

фотографија на Jovana Stojmenovic

фотографија на Jovana Stojmenovic

фотографија на Jovana StojmenovicМакедонија

Заболени
153,891
Мртви
5,079
Излечени
137,664
Активни
11,148
Last updated: 09/05/2021 - 04:26 (+02:00)

Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.