Забава

Водителката Ирена Спировска се пофали со домашната играчка во домот (фото)

Водителката Ирена Спировска се пофали со домашната играчка во домот (фото)

Добро познато е дека водителката Ирена Спировска е љубител на планинарењето, па без разлика дали е пролет, лето, есен, зима, таа секој слободен момент го користи да пешачи и да планинари.

Ако не ја гледаме на ТВ екраните тогаш со сигурност ја гледаме на некоја планинска тура, а на социјалните мрежи знае да се пофали со прекрасни фотографии од природната убавина.

ФОТО: ИНСТАГРАМ/ИРЕНА СПИРОВСКА

Меѓутоа, овој пат водителката на својот Инстаграм се пофали со домашната играчка во својот дом. .Имено, таа објави фотографија од мало маче кое шета и се игра низ домот, а во описот напиша:

ФОТО: ИНСТАГРАМ/ИРЕНА СПИРОВСКА

„Домашни играчки“ напиша покрај постот, а некои од следбениците и порача дека изгледа прекрасно.

ФОТО: ИНСТАГРАМ/ИРЕНА СПИРОВСКА

 Македонија

Заболени
101,214
+582
Мртви
3,111
+13
Излечени
90,685
Активни
7,418
Last updated: 25/02/2021 - 20:41 (+01:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.