МакедонијаТОП

ВО ЖИВО: Прес конференциите на СДСМ, ВМРО-ДПМНЕ, ДИК и МВР

Bо очекување на изборните резултати следете ги прес-конференциите на СДСМ, ВМРО-ДПМНЕ, ДИК и МВР во живо.

извор: а1он.мкПоврзани вести

Напишете коментар

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.