МакедонијаТОП

ВО ЖИВО: Предлог за одземање на мандатот на Груевски

ВО ЖИВО: Предлог за одземање на мандатот на Груевски

ВО ЖИВО: Предлог за одземање на мандатот на Груевски

Gepostet von A1on.mk am Mittwoch, 7. November 2018Македонија

Заболени
154,524
Мртви
5,184
Излечени
143,427
Активни
5,913
Last updated: 15/05/2021 - 10:11 (+02:00)

Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.