Македонија

ВО ЖИВО: Илјадници граѓани ја слават на плоштадот во Скопје европската титула на Вардаp

Линк до видеото овде.Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.