СветСексСпорт

Во програма во живо навивач ја фати новинарката за задник: Таа се сврти, а нејзината реакција никој не ја очекуваше (ВИДЕО)

Дека во преносите во живо може да се случат разни непредвидени ситуации, на кои е тешко да се реагира адекватно е потврдено многу пати.

Така на една водителка која се вклучи во живо после еден фудбалски меч и се случи ситуација која прилично ја изнервира.

Имено, додека разговараше со соговорниците зад неа се створи група навивачи која ја славеше победата. Сите почнаа да се радуваат, а во таа прилика еден од нив ја искористи можноста и ја фати водителката за задникот.

Прилично изнервирана таа се сврти и почна да го удира со микрофонот.Збунетиот навивач, кој ништо не згрешил, почна да одмавнува со рацете и изнервирано замина поради неправдата која му беше направена.Македонија

Заболени
154,524
Мртви
5,184
Излечени
143,427
Активни
5,913
Last updated: 15/05/2021 - 10:11 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.