ЗанимливостиТОП

Во Куманово Заев го шамарал Љупче заради промашените избори

Можно е да е слика од 1 лице

posle shamarot od Zaev…

Доказм од сигурни извори поточно од обезбедувањто на Премиерот дознава дека Заев го тепал Љупче Николовски во Куманово му влепил неколку врели шлаканици на маслинката заради промашувањата во Куманово, Ранковце и Велес каде целата одговорност било на Николовски од избор на кандидати до кампања и се доброупатените ми велат во Куманово средба имале на митингот, инаку Љупче и Заев редовно се гледаат во Скопје..

Можно е да е слика од 5 луѓе, луѓе што стојат и текст

Можно е да е слика од 1 лице и текстМакедонија

Заболени
216,328
+333
Мртви
7,609
+17
Излечени
200,669
Активни
8,050
Last updated: 02/12/2021 - 23:00 (+01:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.