Колумни

Во Кратово ГУБИТЕ.

СДС во Кратово се на власт 4 години.Дали по цели 4 години,пред локални избори им текна деке Кратово го направија депонија? Без редовно снабдување со вода?Без редовно одржување на хигиената во градот?Без никаква иднина за младите! Во Кратово ГУБИТЕ.

Нема достапен описМакедонија

Заболени
189,887
Мртви
6,594
Излечени
170,956
Активни
12,337
Last updated: 27/09/2021 - 09:30 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.