Живот

ВО ЕДНА ФОТКА КОНЦЕНТРИРАНА 80 ПОСТО ОД ФАШИЗМОТ ВО ЗЕМЈАВА!!!

Како заглибува ВМРО ДПМНЕ у се поголеми гомна, Јанко Бачев станува се поголем ВМРО-вец?! Глеј во кое друштво заглавил, ова се се курви Грујови упм!!!Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.