Црна Хроника

Внуката исчезнала во мај, внукот во септември, бабата пријавила дури вчера

Oд 26 мај, од улицата Васил Главинов во Скопје, односно од булеварот Видое Смилевски Бато, исчезнало петнаесетгодишно девојче, а точно четири месеци подоцна, од истата локација исчезнал нејзиниот седумнаесетгодишен брат.

policija2(12)

Нивната баба и нивната тетка исчезнувањето го пријавиле вчера и рекле  дека од причина што не биле старатели на малолетните деца не можеле да ги пријават за исчезнати, додека пак нивната мајка К.Е. (37) од Скопје, од 2011 година била замината во Египет и од тогаш воопшто не се вратила дома.Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.