Македонија

ВМРО-ДПМНЕ протестира против неправди и реваншизам

ВО ЖИВО: Протест на ВМРО-ДПМНЕ против неправдите, реваншизмот и насилството на мафијата на Заев

Фотографија на Vladev Dejan.

Фотографија на Vladev Dejan.

Фотографија на Saso Donev.

Фотографија на Saso Donev.

Фотографија на Nikola Gianni Kostovski.Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.