Занимливости

ВЛАСТА ВОВЕДЕ ПАТАРИНА ЗА ЈАСЕН

Поречието малку заживеа со преминот Јасен, се отворија рибници, мотели и многу скопјани уживаа во природата покрај езерото Козјак. И не само скопјани. Денес на власта, кога виде дека има движење ѝ текна дека може да ќари од тоа – воведе патарина на Јасен! Ненаситни.

Маче| 🇲🇰@Vlatko100janosk

Поречието малку заживеа со преминот Јасен, се отворија рибници, мотели и многу скопјани уживаа во природата покрај езерото Козјак. И не само скопјани.

Денес на власта, кога виде дека има движење ѝ текна дека може да ќари од тоа – воведе патарина на Јасен!
Ненаситни.

View image on Twitter
See Маче| 🇲🇰‘s other Tweets


Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.