Некатегоризирано

Владата закажа седница за вечерва

Владата вечерва закажа седница со почеток во 21:30 дознава ЕДНА СЕЛСКА ТЕЛЕВИЗИЈА РЕКЕТ ХАУС На седницата веројатно е дека ќе биде прогласена кризна состојба на територијата на целата држава на 30 денови.Македонија

Заболени
88,938
+189
Мртви
2,702
+6
Излечени
73,601
Активни
12,635
Last updated: 17/01/2021 - 22:11 (+01:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.