ЗабаваТОП

Вистината на ачик: Јас и Ана Камчева сме добри другари веќе 7 години, таа е наш редовен соработник во Доказм, ама сега сме скарани поради два саати од њујоркер

извини Анчи морав срц! Ама сега сум со Савова и со сифилисот, поарно од сифилис да се мрее ко е*ач не ко мочко

и МВР се интересираше за нашата љубов

што убаво беше пред КОРОНАТА Ана Камчева ни позираше, а ние го исмевавме Орце…сеа све се сјеба, да се потсетиме Ана на една плажа и нашата камера

Па кога Ана ќе добиеше чешкање таму доле и дававме лек не дека она е нешто по сексуален пат туку од песокот од плажа и е..

Па кога ни праќаше разгледници со фотка од нејзините другари од базен

или кога со Ана го оговаравме дедото од Струмица дека имал многу швалерки

па и Орцо го оговаравме дека Систина е шилибајзерска и измислува болести на луѓено за да им зима пари…

кога јадевме сладолед во Монте Карло…

Ама кога велев дека Наташа Савова е боља пичка од неа знаеше да ме брецне дека и Саше поликлинико бил најдобар новинар мислам нон сенс..

Ама на секој роденден ми даваше подароци еве од последниот не еден туку два саати добив со посвета

после дознав дека се ефтиноќа два за банка од њујоркер ту срам да тие скржла една!

Ама стварно испадна дека Савова имала сифилис иако Натка е добра девојка она ефтини саати не поклања, а сифилисот се лечи бар мислам…

Оваа нема врска со Ана ама и она е швалерка како Ана на политичар еден…наш не е Груби не вадате муабети ебаве тоа прљава машта овој е брзиот со ушите…

Орце љубоморен што и однесов папучи на Ана од гари од Шутка па на Боки 13 исти му бараше, абе педер што ќеш што би рекол нашиот премиер.

и му купивме што да се прави сила бога не моли

поздрав АНЧИ секогаш твој доказ..

твој доказ песму за крај…

Македонија

Заболени
26,394
Мртви
897
Излечени
18,430
Активни
7,067
Last updated: 25/10/2020 - 09:41 (+01:00)
loading...

Поврзани вести

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker