Свет

(ВИДЕО) Застрелал извршител кој сакал да му го одземe станот

Пензионер од Киев застрелал еден од извршителите кои сакале да му го одземат станот. На снимката се гледа како извршителите го напуштаат станот.

 Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.