Македонија

(Видео) Вакво нешто не сте виделе: Арсовска со моќно видео им се заблагодари на пожарникарите – нашите херои!

t

Градоначалничката на градот Скопје преку видео спот објавен на нејзината Фејсбук страница им го честита денот на пожарникарите во Македонија.
Таа пишува дека тие се нејзините херои и дека тие се нашите херои, погледнете го моќното видео:

-Тие се моите херои ♥️ тие се нашите херои!

 

Територијална противпожарна бригада на Град Скопје, стои во нејзиниот пост на Фејсбук.Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.