Занимливости

(ВИДЕО ТЕЛМА) ЈАКА ИМ ДУША НА ОВИЕ ЛУЃЕ: ЕКСПЕРТИ ОД СУДСКА МЕДИЦИНА ГИ ВАДАТ ЈАГЛЕНОСАНИТЕ ТЕЛА НА ЗАГИНАТИТЕ ВО АВТОБУСОТМакедонија

Заболени
216,328
+333
Мртви
7,609
+17
Излечени
200,669
Активни
8,050
Last updated: 02/12/2021 - 23:15 (+01:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.