Забава

ВИДЕО: Сораја повторно остана без автомобил – гореше во пламен, а интервенираа и пожарникари!

Вчеравечер нешто по 17 часот, автомобилот на старлетата Сораја Вучелиќ е запален од непозната машко лице кое фрлило молотов коктел врз луксузното возило.

Станува збор за млада личност која најверојатно е малолетна.

Инцидентот се случил во Белград, а Сораја во моментот на случувањето се наоѓала на стотина метри во друштво на своја другарка.

Инаку, ова не е првпат Сораја да има проблем со автомобилот, еднаш и го украдоа, другиот пат го запалија. Повеќе за тоа погледнете од видеото на емисијата „Ексклузивно“.Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.